Stolní tenis - sezona 2012/13

Stolní tenis - sezona 2012/13


        Soupiska
    
Jméno hráče (bilance dvouher, čtyřher)
Ročník
Adámek Vít (41:19, 11:4, Kvalifikace: 20:12, 4:4)
1975
Adámek Vojtěch (2:21, 0:6, Kvalifikace: 3:3, 0:1)
1999
Borovec Rudolf (0:4, 0:1, Kvalifikace: 5:3, 1:1)
1953
Frais René (53:11, 15:1, Kvalifikace: 26:4, 7:1)
1971
Kadlecová Veronika (0:0, 0:0)
1998
Kozar Roman (4:20, 1:4, Kvalifikace: 4:8, 2:1)
1969
Kunz Marek (0:0, 0:0, Kvalifikace: 5:3, 1:1)
1967
Urbánek David (3:1, 0:1, Kvalifikace: 4:4, 1:1)
1971
Sojka Radim (22:6, 6:1, Kvalifikace: 26:6, 7:1)
1976
Žídek Jiří (7:42, 3:10, Kvalifikace: 8:16, 3:3)
1962

Nástavbová část - Městský přebor IV.U

Výsledky       
Hrací denDomácíHostéVýsledek
08. 03. 2013 17:00Slavoj RychvaldProskovice1:17
14. 03. 2013 18:00Slovan Ostrava DProskovice8:10
20. 03. 2013 17:00Vratimov CProskovice6:12
29. 03. 2013 18:30ProskoviceHrabůvka G10:8
06. 04. 2013 10:00Krásné PoleProskovice8:10
12. 04. 2013 18:30ProskoviceVratimov C13:5
19. 04. 2013 18:30ProskoviceSlovan Ostrava D11:7
25. 04. 2013 17:00Hrabůvka GProskovice 8:10
03. 05. 2013 18:30ProskoviceKrásné Pole 9:9
10. 05. 2013 18:30ProskoviceSlavoj Rychvald 12:6
12. 05. 2013 10:00Orel Stará Bělá BProskovice9:9
12. 05. 2013 10:00Svinov HProskovice3:15
12. 05. 2013 10:00ProskoviceHorní Lhota B8:10
12. 05. 2013 10:00Polanka CProskovice8:10
12. 05. 2013 10:00ProskovicePolanka C9:9
12. 05. 2013 10:00ProskoviceOrel Stará Bělá B12:6
12. 05. 2013 10:00ProskoviceSvinov H14:4
12. 05. 2013 10:00Horní Lhota BProskovice9:9
Konečná tabulka       
Pořadí
Družstvo
Odehraných zápasů
Výhry
Remízy
Prohry
Skóre
Body
1.Krásné Pole181512238:8664
2.Proskovice181341200:12461
3.Slovan Ostrava D181404223:10160
4.Horní Lhota B181125205:11953
5.Vratimov C18909167:15745
6.Polanka C187110155:16940
7.Orel Stará Bělá B18639167:15739
8.Slavoj Rychvald185211125:19935
9.Hrabůvka G18311493:23128
10.Svinov H18001847:27718

Základní část - Městský přebor IV.třídy sk.B

Výsledky       
Hrací den
Domácí
Hosté
Výsledek
13. 09. 2012 18:00Orel Stará Bělá BProskovice9:9
21. 09. 2012 18:30ProskoviceTJ Ostrava KST H10:8
24. 09. 2012 16:30Svinov HProskovice3:15
05. 10. 2012 18:30ProskoviceHorní Lhota B8:10
09. 10. 2012 17:30Don Bosco BProskovice12:6
19. 10. 2012 18:30ProskoviceVřesina C15:3
26. 10. 2012 16:30Polanka CProskovice8:10
15. 11. 2012 19:15Nová Bělá EProskovice14:4
23. 11. 2012 18:30ProskovicePolanka C9:9
07. 12. 2012 18:30ProskoviceNová Bělá E
8:10
12. 12. 2012 18:15Vřesina CProskovice12:6
11. 01. 2013 18:30ProskoviceOrel Stará Bělá B12:6
18. 01. 2013 18:00TJ Ostrava KST HProskovice14:4
25. 01. 2013 18:30ProskoviceSvinov H14:4
31. 01. 2013 17:00Horní Lhota BProskovice9:9
15. 02. 2013 18:30ProskoviceDon Bosco B11:7
Konečná tabulka     
Pořadí
Družstvo
Odehraných zápasů
Výhry
Remízy
Prohry
Skóre
Body
1.Nová Bělá E161600215:7364
2.TJ Ostrava KST H161303201:8755
3.Don Bosco B161105172:11649
4.Vřesina C16817153:13541
5.Proskovice16736150:13840
6.Horní Lhota B16628155:13336
7.Orel Stará Bělá B163310120:16828
8.Polanka C16311294:19426
9.Svinov H16001636:25216