Tenisový turnaj smíšených dvojic 10. září

16.09.2016 20:34

V sobotu 10. září se na tenisovém kurtu za sokolovnou v rámci turnaje smíšených dvojic odehrávala napínavá tenisová utkání. Za krásného letního počasí se nejprve soutěžilo ve dvou skupinách po pěti dvojicích a z každé z nich postoupili vítězové z 1. a 2. míst do závěrečného finále, kde se již hrálo systémem postupného pavouka tzv. "rychlé smrti"…  Nebyla nouze o překvapení, ani o krásné údery, vše za podpory úžasného obecenstva. Poslední finálový zápas mezi dvojicemi Míša Slatinská a Láďa Matěj versus Dagmar Pustková a Honza Odehnal se hrál již skoro ve tmě, ale vše dobře dopadlo, nikdo se nezranil.  Naopak všichni si pochutnali na výborném guláši, který připravili společnými silami pod vedením Tomáše Kadlece. Velký dík patří oběma Tomášům – Kadlecovi a Křůmalovi, kteří celý turnaj zajistili a zorganizovali.

Ještě tentýž večer navštívila delegace tenistů Karla Sýkoru, aby mu popřála k jeho významnému jubileu. Původně se měl turnaje také zúčastnit, ale kvůli oslavám nakonec nemohl. Jejich návštěva ho mile překvapila.

Další fotky najdete ve fotogalerii v oddíle tenis.

JItka Švihelová na základě podkladů Dagmar Puskové, fotila Dagmar Pustková