Sokolský ples ve stylu filmových hvězd 26. ledna

Na našich plesech bývá tradicí, že se jich neúčastní známé hvězdy, ani letos ji neporušíme – přivítáme raději vás, protože naše hvězdy jste vždycky VY! Zveme vás na "Sokolský ples ve stylu filmových hvězd"!

Ne, nebojte se, nemusíte přijít v žádném kostýmu, záleží jen na vás, oblečte si to, v čem se budete cítit dobře. Šatna je k dispozici.

Pro vaši pohodu jsme zajistili hudební skupinu Rexton, dobrou večeři (pokud si ji objednáte v předprodeji), občerstvení z domácí kuchyně i zajímavý program. Opět vystoupí taneční skupina BRATŘI A SESTRY, letos se vzpomínkou na XVI. Všesokolský slet v Praze. Nebude chybět ani Fotopoint „Oscar“, odkud si odnesete své foto se soškou Oskara jako slavná filmová hvězda. Tombola je zajištěna, PEKLO bude v provozu.

Těšíme se, až vás přivítáme s přípitkem na červeném koberci 26. ledna po 19 hodině!

Důležité: Vstupenky v hodnotě 200 Kč, které Vám zajistí místo k sezení a přípitek, jsou k dispozici již nyní na sekretariátě ZŠ Proskovice, nebo po domluvě na tel.čísle 604 868 841. Ke vstupence lze zakoupit večeři – hovězí guláš nebo kuřecí řízek s bramborovým salátem. Ale pouze v předprodeji!

Plakát