Výlet do Rychlebských hor

Výlet do Rychlebských hor 

Termín: 27. 9. – 30. 9. 2018

Ubytování Na Staré faře, Černá Voda - www.cernavodafara.cz Některé pokoje mají vlastní sociální zařízení, některé společné na chodbě, všechny pokoje sdílejí jídelnu s krbem a kuchyň, která je dobře vybavená. Na zahradě se dá stanovat. K dispozici je garáž na kola, základní nářadí na opravu a mytí kol. Podrobnosti najdete na webových stránkách. Vloni jsme byli velmi spokojení.

Cena ubytování 900 Kč na 3 noci.

Pro bikery - https://www.rychlebskestezky.cz/cs/ - areál trailů s různou obtížností, možnosti tréninku s profesionály (doporučujeme objednat dopředu pro jednotlivce nebo malé skupiny)

                   - https://www.rychlebskestezky.cz/cs/lipovske-stezky - stezky v Lipové Lázních vhodné pro začátečníky

Pro ostatní cyklisty – hustá síť cyklostezek i málo frekventovaných silnic, kopcovitý terén s krásnými výhledy, zatopené lomy jako přírodní koupaliště, volně přístupná naleziště křišťálů, zámek v Javorníku, Račí údolí… https://mapy.cz/turisticka?x=17.1800134&y=50.3258388&z=13&l=0&source=muni&id=226

S plánováním tras vám pomohou pořadatelé akce - Petr Matoušek, Franta Grygar a Jirka Netopil.

Pro necyklisty – vemte si kolo, v Rychlebech je fakt škoda ho nemít… nebo můžete taky čas trávit na zahradě pod starou jabloní s romantickým výhledem na kostel a hřbitov.

Zájemci se mouhou přihlásit u pořadatelů nebo napsat na sokolský e-mail sokolproskovice@gmail.com