Mezi další činnosti naší jednoty patří:

Letní kino
V areálu za sokolovnou:

26. 8. 2017 - Po strništi bos
3. 6. 2017 - Bába z ledu
27. 8. 2016 - film Teorie tygra
23. 7. 2016 - film  Andělský podíl

Fotky z akcí najdete ve fotogalerii.

Zelená burza aneb vyměň kytku
Každý rok na jaře pořádáme sousedskou výměnu kytek. Akce probíhá venku za sokolovnou. Fotky z minulých let najdete v naší fotogalerii. Letos se bude Zelená burza konat 16. května od 9 do 11 hod. Jste srdečně zváni!

Sousedský bleší trh
Pořádáme každoročně na podzim. Lidé mají možnost prodat přebytečné věci a koupit, co potřebují.
Fotky z akce najdete ve fotogalerii.

Celá akce Sousedský bleší trh je BENEFIČNÍ s cílem pomoci Sokolu v Ostravě - Proskovicích získat prostředky na postupnou rekonstrukci budovy sokolovny.

Badminton
Jednou ročně se v sokolovně pořádá turnaj badmintonu pro děti i dospělé. První turnaj proběhl v dubnu 2017. Fotky je možné najít v naší fotogalerii.

Cyklistika
Několikrát ročně pořádají cyklisté společné výlety do okolí. Fotky z výletů najdete ve fotogalerii.
V sobotu 27. května 2017 se uskuečnila cyklistická štafeta vedoucí z Proskovic do Rožnova.
V pátek 17. června 2016 se konala na Zámku ve Staré Vsi nad Ondřejnicí vernisáž výstavy Od koloběžky k jízdnímu kolu.
Pravidelně se také cyklisté z Proskovic účastní srazu Velocipedistů.