Tenis

Tenis hrajeme od dubna do října na tenisovém kurtu za  sokolovnou.

Soutěž oddílových hráčů každý týden:
     Ženy:     úterý
     Muži:      pondělí a čtvrtek
     Hrací doba - časové rozpětí, které se upravuje dle ročního období, je uvedeno v online rezervačním systému
Pravidelně pořádáme dvakrát ročně turnaje.

Tenisté získají po zaplacení ročního polatku klíček od sítě.

Členové Sokola Proskovice: dospělí .................................... 1.000,- Kč
                                          důchodci ....................................   500,- Kč
             nečlenové a ostatní: dospělí .................................... 1.500,- Kč
                                            důchodci .................................... 1.000,- Kč

Mimo hrací hodiny oddílových hráčů si tenisté mohou zarezervovat kurt v online rezervačním systému (odkaz viz níže).

Také ostatní tenisté, kteří nejsou členy oddílu, si mohou příležitostně zahrát. Poplatek za 1 hod na tenisovém kurtu je 100 Kč.

Hráči bez předplatného musí s předstihem kontaktovat zodpovědnou osobu, která zajistí odemčení sítě. Číslo na tuto osobu je 605 905 961.

Kontaktní osoba za tenisový oddíl: Petr Popule       603 947 909

Rezervace kurtů

Podrobnější informace naleznete v tesinovém hracím řádu (ke stažení zde). Neznalost řádu v případě jeho porušení se neomlouvá.

Turnaj losovaných dvojic 1.7.2017

Turnaj losovaných čtyřher 2. 7. 2016