Bleší trh - poděkování

21.11.2015 21:35

PODĚKOVÁNÍ

Děkujeme všem prodejcům, nakupujícím i dárcům, kteří nám na Sousedském bleším trhu pomohli vytvořit příjemnou atmosféru. Je pro nás vždy mimořádným zážitkem sledovat děti při prodávání a nakupování, ochutnávat živou stravu paní Nadi i skvělý Zdeňkův guláš. Mrzí nás malá účast nakupujících. Ti, kteří nás navštěvují pravidelně, si odnesli již řadu krásných věcí za bezkonkurenční ceny. Letos byl "trhákem" velký hrad pro panenky, lyžáky, šátky, bundy a zateplené kalhoty pro děti. Získali jsme opět pěknou částku na obnovu sokolovny. Věci, které se neprodaly, budeme používat v sokolovně, jiné jsme předali do obchodu Moment ČR o.p.s., z jehož zisků je podporován například Mobilní hospic Ondrášek o.p.s., Kola pro Afriku o.p.s. nebo denní stacionář Žebřík o.p.s.