Cyklodresy Sokol Proskovice

20.06.2018 00:00

Chcete si objednat kvalitní cyklodresy značky Kalas specielně vytvořené pro T. J. Sokol Ostrava-Proskovice s emblémem sokola? Nyní máte jedinečnou možnost. Jak vypadají ve skutečnosti, posuďte sami z obrázků. Reference mohou podat Matouškovi, Dvorští, Ivana Kunzová nebo Jirka Netopil, kteří již dres nosí.

U firmy Kalas je třeba objednat minimálně 5 kusů oblečení, proto nabízíme, že shromáždíme všechny vaše požadavky a společně zašleme výrobci. Typy a ceny najdete v ceníku na webu. Pro Sokol jsou zatím připraveny dvě varianty – černo-zelená a černá - viz níže. Velikosti najdete na webu firmy Kalas.

V případě zájmu nás co nejdříve, nejpozději do soboty 8. dubna, kontaktujte e-mailem sokolproskovice@gmail.com nebo na tel.čísle  776 342 654. Pošlete typ oblečení, velikost a počet kusů, uděláme jednu objednávku.