Hrabyně 20.4. 2019

26.04.2019 08:12
Dne 20.4. proběhl již 5. ročník hvězdicového pochodu "Po stopách bojovníků za svobodu". Letos se na tuto akci vypravila pouze skupina našich sokolů na kolech a to v počtu 7 účastníků. Přidali se k nám cestou ještě 4 cyklisté ze Staré Bělé a manželé Knápkovi z Výškovic. Peloton 13 cyklistů společně dorazil za krásného počasí před polednem až před památníku v Hrabyni. Zde jsme byli odměněni malým občerstvením a diplomy s odznáčky. Celková trasa tohoto výletu byla 65 kilometrů a všichni ji zvládli bez potíží, bez rozdílu věku (18-80), takže zveme i ostatní cyklisty na další ročník. Trasa byla vybrána malebnou krajinou Proskovice-Polanka nad Odrou, Klimkovice, Olbramice, Zbyslavice, Kyjovice, Hrabyně a zpět okolo řeky Opavy přes Háj ve Slezsku, Jilešovice, Děhylov, Martinov, Třebovice, Svinov, Polanka a Proskovice.

Další fotky jsou k náhlednutí v naši Fotogalerii.