Konkurz pro taneční soubor BRATŘI A SESTRY

26.02.2021 11:00

TS B&S je příležitostný soubor T.J. Sokol Ostrava-Proskovice. Vystupuje pravidelně na sokolském plese nebo podobných akcích. Tvorba představení je amatérská, kolektivní a výsledek tomu odpovídá. Nejdůležitější je nadšení a energie. Nejznámější představení: Swing, ABBA, Elvis, Country, Zhluboka dýchat, Večerníček.

V roce 2020 nastala nucená přestávka, ale je už připravené nové představení s pracovním názvem „jaro-léto-podzim-zima“. Odehraje se na volejbalovém hřišti za sokolovnou, celý nácvik proběhne venku po zlepšení epidemiologické situace.

Přijímáme všechny ve věku 17-100 let. Hlaste se jako jednotlivci i páry. Potřebujeme trochu více sester než bratrů. Pro jeden pár máme připravený speciální úkol – tanec melancholické podzimní rumby. Prosíme zájemce o zaslání SMS na tel. 731 481 367.