Letní kino - Střídavka

02.09.2022 18:00

Tělocvičná jednota Sokol Proskovice uvádí v pátek 2. září 2022 v areálu sokolovny novou českou komedii Střídavka režiséra Petra Nikolaeva plnou rodinných a partnerských zmatků

Střídavka je komedie o zmatcích v rodině a v partnerských vztazích, ve které se představí první herecká liga. Martin Hofmann, Jitka Čvančarová, Anna Polívková, Jiří Vyorálek a Kristina Svarinská v hlavních rolích hrají ve filmu bývalé nebo současné partnery. Musí se společně postarat o všechny děti, které spolu coby minulé nebo nové páry mají, a také o ztřeštěnou babičku jedné z postav v podání Evy Holubové. Dalším z úkolů pro všechny je pak najít nového chlapa postavě Anny Polívkové, která během partnerského střídání zůstala na ocet.

odkaz na trailer: Střídavka (2022) - HD TRAILER - YouTube

Začínáme v 18 hodin, bohaté občerstvení zajištěno. Promítat začneme po setmění.

Nezapomeňte si vzít s sebou deky, karimatky.

Promítání za každého počasí.

V případě deště dube promítaní přesunuto do vnitřních prostor sokolovny.
Jste srdečně zváni.