Proskovický cyklistický biatlon

11.07.2020 09:00

Rádi bychom Vás chtěli pozvat na 1. ročník Proskovického cyklistického biatlonu

Z původního data 20.6. 2020 byl posunut na 11.7. 2020.

Start a cíl bude v areálu proskovické sokolovny, trať okruhů bude vyznačena fáborky v lese za sokolovnou, střelba se uskuteční na volejbalovém hřišti v sokolovně.

Závod proběhne s intervalovým startem, okruhy na kole se pojedou po lesních cestách (úseky i pěšinami v terénu - snadné), střelba ze vzduchovek proběhne vleže na sklopné terče, trestné kolo při minutí cíle bude běh v areálu hřiště. Délku, počet kol a střelby určí pořadatelé podle kategorie.

Kategorie:

1.  dítě s dospělým (dítě musí trasu absolvovat na kole, rodič na kole nebo běžet, střílet bude dítě, rodič bude nabíjet a obsluhovat vzduchovku, oba musí absolvovat celou trasu, do cíle musí dorazit společně)
  2.  dítě do 15 let
  3.  dospělý – od 15 let výše
  4.  družstvo – 3 členné družstvo, v každém musí být alespoň 1 žena a alespoň 1 muž, věkové složení není omezeno

Zajištěno: malý cyklo servis, možnost umytí kola.

Nápoje (pivo, kofola, balená voda), drobné občerstvení (tyčinky, brambůrky, oplatky).

Větší občerstvení ( svačinu, oběd ) si každý donese ve vlastní režii.

Startovné: splatné v areálu před startem: děti 20 Kč, dospělí 50 Kč

Povinná výbava: kolo (lze domluvit předem zapůjčení), helma, brýle

Závod absolvuje každý na vlastní nebezpečí, v případě potřeby poskytneme základní ošetření.

Přihlášky: formulářem uvedený níže nebo na email ostrava- proskovice@sokol.eu

Do přihlášky napište jméno, příjmení, telefon, kategorii, do které se přihlašujete (jeden závodník může absolvovat závod i ve více kategoriích - budou startovat postupně, startovné v tom případě zaplatí jen jednou), v případě družstev napište jména všech členů družstva, kontaktní e-mail a telefon stačí jeden.

Uzávěrka přihlášek je 18.6.2020 v 18:00, počet účastníků je omezen.

19.6. obdrží každý přihlášený závodník informaci o startovním času své kategorie a o svém startovním času e-mailem nebo SMS.

Během celé akce je nutné dodržovat platná nařízení vlády při mimořádné epidemiologické situaci. Před startem vyplníte čestné prohlášení o svém zdravotním stavu a kontaktech s nakaženými (Covid19).

Všichni závodníci i pořadatelé se budou řídit zásadami fair play.

Pořadatelé si vyhrazují právo pravidla změnit. Sledujte webové stránky s aktuálními informacemi.

Těšíme se na vás

Okruh

Návod pro vyplnění formuláře:

Do první kolonky vyplňte celé jméno účastníka. Pokud se účastníte kategorie "Dítě s dospělým" nebo "Družstvo", do první kolonky uveďte všechna jména účastníků.

Pokud se chcete účastnit více kategorií, stačí zaškrtnout více políček. Jestliže jste skupina "Dítě s dospělým" a oba se chcete zúčastnit více kategorií, označte dané kategorie a podrobnosti uveďtě do kolonky Doplnění. Pokud jste skupina "Družstvo" a někdo ze skupiny se chce zúčastnit ještě jiné kategorie, tak tato osoba musí vyplnit samostnou přihlášku. Není však potřeba znovu označit kategorii "Družstvo", stačí do kolonky Doplnění uvést, že jste již do této kategorie přihlášení.

Je důležité ve formuláři uvést email nebo telefon. Pokud formulář nebude obsahovat ani jeden z těchto údajů, přihláška bude neplatná.

Do kolonky Vzkaz pořadatelům můžete napsat případný dotaz.

Pokud je Vám stále nejasné jak formulář vyplnit, můžete poslat ručně psanou přihlášku na email uvedený v pozvánce.

Přihlášecí formulář

Pokud nevíte, jak formulář vyplnit, přečtěte si návod uvedný výše.