Sokolský běh republiky 2020

18.12.2020 13:18

12.12. 2020 po dvou odložení termínu proběhl v Proskovicích Sokolský běh republiky jako v dalších 6 městech. V ostatních městech, kde se měl Běh pořádat, se běžela indivuduální výzva. Počasí nám přálo, nepršelo a nebyla moc velká zima. Jsme rádi, že se nám podařilo závod uskutečnit i přes nepříznivé podmínky epidemiologiké situace.

V Proskovicích s Běhu zůčastnilo 35 dospělých a 19 dětí. Výsledková listina ze závodu je ke stažení zde. Fotky jsou k dispozici v naší fotogalerii.

Hodláme se příští rok znovu přihlásit a zorganizovat v Proskovicích dašlí ročník Běhu. Doufáme, že příští rok bude příznivější a budeme moct závod uskutečnit v jeho obvyklém termínu, tedy 28.10. na výročí založení našeho státu.