Tenisové mixy na konci prázdnin

10.09.2018 07:59

Za hojné účasti hráčů i přihlížejících diváků se 1. září na kurtu za naší sokolovnou konal tradiční tenisový turnaj smíšených dvojic. Některé zápasy se odehrály již v předvečer turnaje, aby byl dostatečný prostor a čas pro klíčová utkání. Nutno podotknout, že se nejednalo o náhodně vylosované dvojice, ale tenistky si předem zvolily ty nejlepší tenisty a přemluvily je, aby s nimi společně bojovali o vítězství v turnaji.

Skvělou pohodu tenisových čtyřher s úžasnými výkony všech hráčů za fandění rodinných příslušníků i hostů podpořilo také nádherné počasí babího léta. Nechyběl ani osvědčený kotlíkový guláš, zelňačka, párky i klobásy na rožni a lahodné pití.

Z deseti přihlášených dvojic si vítěznou trofej odnesli Dáša Pustková s Davidem Kalousem, na druhém místě skončili Ivana Kunzová se Zdeňkem Dvorským. Děkujeme organizátorům akce – oběma Tomášům - Kadlecovi a Křůmalovi, hráčům a divákům za hezký sportovní a společenský zážitek.

Jitka Švihelová